‘’WEDDİNG SHOPPİNG FEST’ 2020 İSTANBUL’’Düğün Alışveriş Festivali

  • ‘’WEDDİNG SHOPPİNG FEST’ 2020 İSTANBUL’’Düğün Alışveriş Festivali

‘’WEDDİNG SHOPPİNG FEST’ 2020 İSTANBUL’’Düğün Alışveriş Festivali

‘’WEDDİNG SHOPPİNG FEST’ 2020 İSTANBUL’’
‘’The New Wedding Shopping Destinations of İstanbul’’

‘’DÜĞÜN ALIŞVERİŞ FESTİVALİ’’

Türkiye’ nin ilk ve en büyük Düğün Alışveriş Festivali Ocak 2020 de İstanbul ‘da..

İstanbul da Gerçekleşecek Düğün Alışveriş Festivali Hem Türkiye deki Düğün Hazırlığı yapacak ve evlenecek çiftler için hemde Yurtdışından gelecek çiftler için indirimli ve her türlü düğün hazırlığı ürünlerini bulabilecekleri mükemmel fırsatlar sunuyor…
Ocak ayı içerisinde düzenlecek olan bu organizasyon etkinlikleriyle İstanbula büyük renk katacak.
Dünya’nın birçok noktasından yüzlerçe ziyaretçinin ağırlanacağı İstanbul Wedding Shopping Fest’ te açılış ve kapanış etkinliklerinin yanı sıra İstanbul da çeşitli noktalar da alışveriş merkezlerinde birçok aktiviteler gerçekleştirilecek. Alışveriş merkezlerinin yanı sıra Nişantaşı Abdi ipekçi caddesi, Bağdat caddesi,istiklal caddesi gibi önemli alışveriş caddelerini de kapsıyor…sokak şenlikleri ,konserler.partiler,yarışmalar,paneller ve defilelerle hareketlenecek.
Hem yurtiçi hemde yurtdışındaki düğün hazırlığı yapan çiftlerin bu alışverişten faydalanması amaçlanıyor. Tax free ve % 30 ‘u bulan indirim imkanlarıyla alışveriş yapma fırsatı bulan turistler içinse İstanbul bir kat daha cazip hale geliyor.
Gelinlik ten Damatlığa, alyans takıdan Nikah şekeri ne, Balayı otellerinden düğün mekanları ve otellere,Ev tekstilinden beyaz eşya ya, davetiye lerden çiçekçilere, gelin ayakkabılarından düğün organizasyonu firmalarına daha niceleri bu festival de buluşuyor.

www.weddingshoppingfest.com