Mivara Luxury Resort &Spa Wedding Organization in Bodrum Turkey

  • Mivara Luxury Resort &Spa Wedding Organization in Bodrum Turkey

Mivara Luxury Resort &Spa Wedding Organization in Bodrum Turkey

Everything is as you imagine…
All you need environment, location and facilities for a wedding that will be not forgotten

Anyone want to say ‘’ Yes ‘’ with a dream wedding

It’s time to live your dreams in Mivara Luxury Resort & Spa’s magnificent Ballroom.

And with great views of Gundogan …

Excellence to experience, and forever …
That’s what we have to do this …

Mivara hospitality is the first step to became you and your partner dream into reality.

You will be pleased to welcome to remember your anniversary in Mivara Luxury Resort & Spa on behalf of every year in our modern, elite and beauty restaurants with a menu of all over the World cuisine.

Your guest is our guest…

Do you have guests coming from outside the city for your wedding ? You are invited to leave the room with reservations when dealing with the details of your special day . Your guests can reach all the details about the organization by web page, they can easily make their reservations to our hotel.

As an excellent venue for a day of your dreams

Whether generous and a big celebration, or a modest wedding you will spend with your family and with your friends get tonight we know how important it is for you.

The benefits :

• Wedding night for the bride and hours free honeymoon suite with its unique decoration for the opportunity to leave until 18:00
• Honeymoon night ,champagne service to suite
• Canapés and fruit basket in your suite
• Open buffet breakfast first morning
• Wedding photo shoot in the backyard of our house and terrace
• Tablecloths and napkins
• Discounted room rates for your special guest
• Complimentary room for daily use to you close to help for wedding organization
• The wedding cake was donated by our hotel
• Romantic dinner in our restaurant in your first wedding anniversary
Celebrate with us …
Your wedding day … the most important day of your life … Everything you want to go in a very natural way. Our task is to think of everything down to the smallest detail for you to live your dream wedding …
Your dream wedding …
How do you want it to be …
When it is expected that day …
We will consider everything carefully …
Great food…
Our chef giving you excellent menus they promise to be open to your preferences.
Important for us is to provide the service you want. You can be sure any food you might see your favorite menus. The possibility of tasting menu is available after you’ve made your selection.
Honeymoon Suit in your dreams…
Our hotel will offer you a honeymoon suite that thought every detail for a honeymoon night you will never forget in your whole life.
Accommodation
Experience your first night with Mivara quality… Our married couples having the privilege of free accommodation in the honeymoon suite.
Difference of Mivara…
We offer special rates for your guests attending the wedding. For your first wedding anniversary to remember the memories of your wonderful wedding night, we invite you to dinner at our restaurant.
We did not forget your little guests…
We provide special meals for children at your wedding. They can be prepared for smaller portions of food served to you or you can choose from a special menu created for your children. If the kids are happy everyone is happy.
Take advantage of…
With modern structure and energetic stance Turkish bath and spa center, which opens the doors to peace, open every day of the year in Mivara Luxury Resort & Spa.

Wedding, Engagement, Event …

For 200 people 300 m2 ballroom that can host your wedding in our room or in the summer months, our outdoor venue with elegant landscaping can give a cocktail party or a formal reception for 300 guests.
Additional events for each of you can choose one of our multifunctional meeting rooms with the latest audio and visual technology equipment. Whatever you need, our team is always on special support.

Please contact
[email protected]
[email protected]

Telefon +90 252 311 34 34

Her şey hayal ettiğiniz gibi…
Hafızalardan silinmeyecek bir düğün için gereken ortam, konum ve olanaklar.

Herkes hayal ettiği gibi bir düğünle ‘’evet’’ demek ister.

Hayallerinizi Mivara Luxury Resort & Spa’nın görkemli Balo Salonu’nda yaşamanın tam zamanı.
Hem de Gündoğan’ın mükemmel manzarasıyla…

Mükemmeli yaşatmak, hem de sonsuza dek…
İşte biz bunun için varız…

Mivara misafirperverliği, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmede siz ve müstakbel eşinizin ilk adımı olsun.

O özel günü dilediğiniz gibi yaşayın ki, geride Mivara ayrıcalığı ile unutulmayacak anılarınız kalsın. Her yıl dönümünüzde sizleri hatırlayacak olan Mivara Luxury Resort & Spa tüm dünya mutfaklarından alternatif menüleri ile modern ve elit restoranlarında sahip olduğunuz güzellikleri tekrar hatırlatmak adına sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Sizin misafiriniz, bizim misafirimiz…

Düğününüz için şehir dışından gelip otelimizde konaklayacak misafirleriniz mi var ? Siz bu özel gününüzün detayları ile ilgilenirken bırakın davetlilerin oda rezervasyonları ile biz ilgilenelim. Konuklarınız onlara iletebileceğiniz bir web sayfası üzerinden organizasyon ile ilgili tüm detaylara ulaşıp, otelimize rezervasyonlarını kolaylıkla yapabilecekler.

Hayallerinizdeki gibi bir gün için mükemmel bir mekan…

İster cömert ve büyük bir kutlama , ister aileniz ve dostlarınızla birlikte geçireceğiniz mütevazi bir düğün olsun, bu gecenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İhtiyaçlarınıza verdiğimiz önem ve farklı isteklerinizi içeren birçok mönü seçenekleri ile bu özel gününüzün muhteşem anılarla dolu olmasını sağlıyoruz.

Yararlanacağınız avantajlar :

• Düğün gecesi gelin ve damat için eşsiz dekorasyonu ile ücretsiz Balayı Suiti ve süitinizden saat 18:00 e kadar ayrılma olanağı
• Balayı gecesi suitinize şampanya servisi
• Suitinizde meyve sepeti ve kanepe servisi
• Restoranımızda düğün ertesi açık büfe kahvaltı
• Otelimizin arka bahçesinde ve terasta düğün fotoğrafları çekimi
• Masa örtüleri ve kumaş peçeteler
• Misafirlerinize özel indirimli oda fiyatları
• Düğün organizasyonunuza yardım eden yakınlarınızın günlük kullanımı için ücretsiz oda
• Otelimiz tarafından armağan edilen düğün pastası
• İlk evlilik yıldönümünüzde restoranımızda romantik akşam yemeği

Bizimle kutlayın…

Düğün gününüz… Hayatınızın en önemli günü… Her şeyin yolunda gitmesini istemeniz çok doğal. Bizim görevimiz ise hayalinizdeki düğünü size yaşatabilmek için en küçük detaya kadar her şeyi düşünmek…

mivar luxury resort1

Hayalinizdeki düğün…
Nasıl olmasını isterseniz…
Beklenen o gün geldiğinde…
Biz her şeyi dikkatle ele alacağız…
Unutulmayacak Muhteşem Yemekler
Şeflerimiz size mükemmel mönüler sunarken aynı zamanda sizin tercihlerinize açık olmaya da söz veriyorlar.

Bizim için önemli olan sizin istediğiniz servisi vermektir. Çok sevdiğiniz herhangi bir yemeği mönünüzde görebileceğinize emin olabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra mönünüzü tatma imkanı sunulmaktadır.

Hayalinizdeki Balayı Suiti
Otelimiz size tüm hayatınız boyunca unutamayacağınız bir balayı gecesi için her türlü detayın düşünüldüğü bir balayı suiti sunacaktır.
Konaklama
Evli olarak ilk gecenizi Mivara kalitesiyle yaşayın… Otelimizde evlenen çiftler ücretsiz olarak balayı süitinde konaklamanın ayrıcalığını yaşıyorlar.
Mivara farkı…
Düğüne katılan misafirleriniz için de özel fiyatlar sağlıyoruz. Muhteşem düğün gecenizin anılarını unutmamanız için ilk evlilik yıldönümünüzde sizi restoranımızda akşam yemeğine davet ediyoruz.
Küçük misafirlerimizi unutmadık
Düğününüzde çocuklar için özel yemekler sağlıyoruz. Onlar için size sunulan yiyeceklerin daha küçük porsiyonları hazırlanabilir ya da çocuklarınız için yaratılmış özel mönülerden birini seçebilirsiniz. Çocuklar mutlu ise herkes mutludur.
Yararlanın…
Modern yapısı ve enerjik duruşuyla Türk Hamamı ve Spa Merkezi, gelenlere huzurun kapılarını aralıyor. Yılın her günü açık olan Mivara Luxury Resort & Spa’da rahatlamanın mevsimi yok. 365 gün açık olan otelimizde sunulan hizmetleri tüm ayrıcalıklarıyla keşfedebilir, özel olmanın tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.

Düğün, Nişan, Etkinlik…

200 kişi kapasiteli 300 m2 genişliğindeki Balo salonumuzda düğünlerinize ev sahipliği yapabilir ya da yaz aylarında, şık peyzaja sahip açık hava mekanımızda 300 konuk kapasiteli bir kokteyl parti veya resmi bir resepsiyon verebilirsiniz.
Kişisel etkinlikler için her biri en son görsel ve işitsel teknolojik ekipmanlarla donatılmış çok işlevli toplantı salonlarımızdan birini seçebilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun ekibimizin özel desteğini daima hissedeceksiniz.

Banquet Capacity / Salon ve Mekan Kapasiteleri

Salon 1 290 BISTRO MASA 60 ADET / 300 PAX 20 YUVARLAK MASA (10 KİŞİLİK) 200 PAX
Salon 2 145 BISTRO MASA 25 ADET / 125 PAX 10 YUVARLAK MASA (10 KİŞİLİK) 100 PAX
Salon 3 145 BISTRO MASA 25 ADET / 125 PAX 10 YUVARLAK MASA (10 KİŞİLİK) 100 PAX
FUAYE 195 BISTRO MASA 30 ADET / 150 PAX
ISKELE ALANI 915 pax

Please contact
[email protected]
[email protected]

Telefon +90 252 311 34 34