Archives

Adam& Eve Hotels’te Rüya gibi bir Düğün için seçilmiş mekânlar;
Private Beach Bar

Private Beach Bar Kapalı bir restaurant & bar ve dışarıda üstü açık havuzlu bir kokteyl alanından oluşur. İç mekân tamamen aynalarla kaplıdır ve dışarıda 600 kişiye, içeride de 250 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabilirsiniz.
Palm Garden

Deniz manzarası, havuz ve plaj arasında yemyeşil ve egzotik palmiye ağaçları. Bu dış mekânda 1000 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabilirsiniz.
Balo Salonu / Konferans Salonu

Balo Salonu toplam 1854 m2 alandan oluşur ve her biri 614 m2 olmak üzere 3 eşit parçaya bölünebilir. Konferans salonu ise 780 m2’lik toplam alanıyla, her biri 390 m2 olmak üzere 2 eşit parçaya bölünebilir. Bu alanlarda hayatınızın en mutlu gününü 1500 kadar yakın dostunuzla paylaşabilirsiniz.
Adam&Eve Süite

Adam&Eve Süite birbirine benzer iki odadan oluşur. Her odada jakuzi, hydrajet duş, 4.60×4.60 m’lik bir yatak, bir bar,106 ekran 3 adet TV, oturma odası ve yemek masası bulunmaktadır. Odalar birbirinden; sürgülü ve tamamen aynalarla kaplı kapılar sayesinde ikiye ayrılabilir veya toplam 1000 m2lik eşsiz bir oda olarak da kullanılabilir. Bu odanın 24 ayrı balkonunda 16 m2lik dinlenme yatakları bulunmaktadır. Bütün balkonlar birbirinden bağımsız olarak elektrikli jalûziler ile çevrilidir. 150 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabileceğiniz bu mekânda ayrıca; bir aşçının ihtiyaç duyabileceği her türlü ekipmanla donatılmış bir mutfak da bulunmaktadır.
Plaj ve İskele Bar
Bu alanda 400 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. İskele üzerine sahne kurup dans etmek için özel alanlar yaratabileceğiniz bu alanın üzerinde tam teşekküllü bir bar ve beyaz perdeler ile kaplı çardaklar da bulunmaktadır. Gala Yemeğini plajda alıp, nikâh töreninizi iskele üzerinde yapabilirsiniz.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment