Archives

Özel günlerinizi ayrıcalıklı kılmak için Avantgarde Hotel Istanbul kişiye özel seçenekleri ve profesyonel ekibiyle sizleri bekliyor…

Otelimizde düğün, davet, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda ve nikah organizasyonlarınız için ister 150 kişilik oturmalı yemek düzeninde isterseniz de 250 kişilik kokteyl düzeninde gelin, hayallerinizi gerçekleştirelim. Gün ışığı alan ve lobby’in hemen üst katında bulunan şık ve zarif bir dekorasyona sahip olan Grandioso balo salonumuzda sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir güne imza atın…

Düğün öncesi kokteyl, Türk ve dünya mutfağından örneklerin sunulduğu birbirinden leziz menü seçenekleri, limitsiz yerli içki ve meşrubat servisi, düğün günü ailelere özel hazırlık odası, evlenecek çiftlerimize hazırlık, balayı odası ve ilk günlerinde odaya kahvaltı ikramı ile Avantgarde Hotel İstanbul özel günlerinizde fark yaratmaya devam ediyor… Ayrıca evli çiftlerimize evliliklerin ilk yılında Ace Restaurant’da özel bir menüden oluşan akşam yemeği ve bir aylık ücretsiz Aqua Spa Fitness ve Kapalı Havuz üyeliği sizlere Avantgarde Hotel Istanbul’un armağanıdır.

Avantgarde Hotel İstanbul evlilik serüveninizde sizlere özel seçenekler sunmaya devam ediyor. Türk hamamımızın muhteşem ambiyansında unutulmaz gelin hamamı organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için en doğru adres olan Avantgarde Hotel Istanbul özel günlerinizde sizlere ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyar.

 

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment