Archives

İlk “ Evet”, İlk “Heyecan”,Sonsuz “Huzur” …

Yeni hayatınıza ilk adımınızı Büyük Anadolu Termal Hotel ile atın…

Herşeyin kusursuz ve mükemmel olması,profesyonellerin yapacağı bir iştir.Kendinizi bize bırakın ve kendi düğününüzde misafir gibi ağırlanacağınız bir organizasyon ile gecenin tadına varın..

 

50 kişiden 1500 kişiye kadar düğün, nişan.. gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz kapasitede ve geniş fuaye alanlarına sahip salonlarımız mevcut olup, bu özel günlerinizi birlikte planlayabileceğiniz profesyonel düğün planlama ekibimiz size yardımcı olacaktır.

 

En seçkin tadlardan oluşan zengin düğün menüsü seçenekleriyle konuklarınıza lezzetli tadlar tattıracak ve unutulmaz anlar yaşatacaksınız..

 

Bu muhteşem organizasyonunuzun ardından sizin için özel olarak hazırlanmış olan görkemli balayı suitiniz sizi bekliyor olacak…

The first “YES”, the first “THRILL”, endless “TRANQUILITY”…

Take the first step in your new life with the Grand Anadolu Thermal Hotel…

Everything flawless and perfect—that is the work of professionals. Leave all your cares with us, and enjoy your own wedding like a guest, enjoying every moment of the evening…

We have the capacity to organize events such as weddings and engagements, whether your guest list has 50 or 1500 guests. Our halls have spacious foyer areas. More importantly, we are certain that our professional wedding planning team can attend to every detail of planning your special day.

We have a selection of delicious menu items for your wedding menu that will impress even your guests with the most distinguished palate. You and your guests are sure to be presented with delicious flavors and unforgettable memories.

After your magical event, your specially prepared magnificent honeymoon suite will await you…

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment