Archives

Cousin Restaurant özel günleriniz için seçkin ve butik bir adres…

Cousin Restaurant Bostancı’da Club Sporium spor tesisi içinde, 2. katta otopark sorunu olmadan, şehir merkezindeki kolay ulaşılır ideal konumu ile 10 yıldır, tüm organizasyonlarınız için size ev sahipliği yapıyor.

Cousin Restaurant‘ın 150 kişilik kapalı salonu ve 100 kişilik terası, görkemli ve şık ambiansı, yüksek cam kubbeli tavanı, mükemmel ses ve ışık düzeni, butik düğünler ve tüm organizasyonlarınız için ideal bir mekandır.

Kapalı salon oturma düzeni maksimum 150 kişi, kokteyl düzeni 200 kişi.

Teras oturma düzeni 80 kişi, kokteyl düzeni 120 kişi.

Kapalı mekan nikah düzeni 250-300 kişi.

Şık ve zarif salon dekorasyonu, masa ve sandalye giydirmeleri, çiçekli kapı girişi, gelin masası, gelin yolu, anı kürsüsü, anı defteri ve kalemi, katlı düğün pastası, barkovizyon, canlı müzik grubu, konsept tercih düğünlerde, hayatınızda çok özel yeri olan günleriniz için özenle hazırlanan detaylar, Cousin Restaurant’ın size hediyesidir.

Zengin kokteyler, aperatifler, lezzetli ve günlük taze hazırlanan menüler, nefis pastalar, alkollü ve alkolsüz içecekler konuklarınızı ağırlamak için sizleri bekliyor…

Her zaman daha iyiyi ve mükemmeli hedefleyen, güleryüzlü, genç ve dinamik ekibimizle seçkin misafirlerinize, mükemmel ziyafetler sunmak için yanınızdayız.

Cousin Restaurant haftanın 3-4 günü Grup Sürmenaj ve solistlerinin geniş ve muhteşem repertuarıyla sizlere müzik ziyafeti sunuyor.

Cousin Restaurant’ın seçkin eğlence ortamında kaliteyi ve müziğin farkını hissedeceksiniz.

COUSİN RESTAURANT hafta içi günlerde KINA gecelerine devam ediyor. Canlı müzik ve kına konseptine uygun dekorasyon ile 50 kişi den 150 kişiye kadar davetlilerinizle muhteşem bir kına gecesi.

Hafta içi kına geceleri 50 kişi den az olmamak şartıyla 150 kişiye kadar, canlı müzik, kına konsepti kırmızı sandalye ve salon dekorasyonu,limitsiz alkolsüz içecek, çerez, cips, sigara böreği, masalarda serpme, kına ya özel şarkı-türkü oyun repertuvarı ve kına için özel giriş organizasyonu.. Hepsi dahil kişi başı: 25 TL

Hafta Sonu Düğünleri: Yemekli konsept tercih.

Cuma, Cumartesi, Pazar her türlü düğün v.b. organizasyonlar için.

Hafta içi Düğünleri: Yemekli veya yemeksiz ekonomik tercih. Hafta içi günlerde gündüz veya gece.

Nikah Törenleri:

Nikahınız sadece size özel olsun, haftanın her günü sadece siz ve yakınlarınız ile size özel hazırlanmış bir ortamda imzanızı atarken biz de mutluluğunuza imza atalım. İster ikramlı ister ikramsız törenler için, dekorasyonlu salon ve nikah masası, anı defteri ve kalemi size hediyemiz. Bu anınızı terasta bir kokteyl veya limonata pasta nostaljisiyle tamamlayın.

Kokteyl Saatleri:

Hafta içi günler: 13.00-15.00 / 17.00-19.00 / 21.00-23.00

Hafta sonu: 11.00-13.00 / 14.00-16.00

Organizasyonlarımız:

Düğün

Nişan

NikahTörenleri

Kokteyl

Sünnet Düğünü

Kına gecesi

Mezuniyet Balosu

Şirket Yemekleri

Bayii yemekleri

Gala Organizasyonları

Doğum Günü Partileri

Özel Organizasyonlar

Çarşamba –Cuma –Cumartesi Canlı Müzik Eğlence Proğramı

Özel Konserler

İftar Organizasyonları

Cousin’de Size Ait Bir Gün Mutlaka Vardır.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment