Archives

Dedeman Konya Düğün organizasyonlarında gelin ve damada hayallerindeki düğünün gerçeğe dönüşmesi için gereken tüm ayrıcalıkları vadediyor. 100 kişiden 1000 kişiye kadar davetlilerin ağırlanabildiği birbirinden şık salonlarında düğün organizasyonları büyük bir titizlikle organize ediliyor. Dedeman Konya’ da gerçekleşen düğünlerde davetliler, tamamı sütunsuz salonlarda düğüne katılmanın keyfini yaşıyorlar. Slayt showları ile düğünlerine farklı bir renk katmak isteyen gelin ve damat adayları için projeksiyon ve perde gibi teknik imkanlar otel tarafından ücretsiz olarak tahsis ediliyor.
Dedeman Konya salon düğünü yerine kır düğünü düşünen çiftlerin bu hayallerini de gerçeğe dönüştürüyor. 1000 kişilik kapasitesi ile yemyeşil Dedeman Bahçe, yaz aylarında Konya’ daki düğünler için en özel mekan alternatifini oluşturuyor. Düğünlerin en önemli detaylarından birisi olan yemek ikramları da Dedeman Konya’da hak ettiği yeri buluyor. Deneyimli Dedeman Konya Mutfak Ekibi misafirlerin damaklarında eşsiz tatlar bırakarak yemekleri görsel birer şölene çeviriyor. Düğün Pastası’ nın ve Balayı Odası’ nda bir gece konaklamanın da hediye olarak sunulduğu ambiansa, Dedeman Konya personelinin güler yüzlü ve özenli servisi de eklenince ortaya kusursuz bir düğün organizasyonu çıkıyor. Gelin ve damadın yapması gereken tek şey ise, büyüleyici bir atmosferde o en özel günün tadını doyasıya çıkarmak oluyor.
Dedeman Konya’da gerçekleştirmeyi düşündüğünüz “yeni başlangıçlar” için Ziyafet Ofisi’nden randevu alabilir ve hayallerinizdeki düğüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment