Archives

Efsuna Garden’s; İzmir’in merkezinde 2 ayrı kır bahçesi ve havuz başı ayrıcalığı ile 2012 yılı sezonunda davetlileri ile buluşmayı bekliyor.
7500m2 açık alan üzerine kurulu tesisimizde Çam ve Palmiye ağaçlarıyla donanmış 400 kişi ve 700 kişi kapasiteli 2 ayrı kır bahçesi ve 1000 kişiyi ağırlayabileceğiniz havuz başı alanı bulunmaktadır. Tesisimizde bulunan yapay göletler içerisindeki sevimli kazlar ve ördekler konukların yüksek beğenisini kazanmaktadır. Yine tesis içerisinde bulunan çocuk oyun parkıyla çocuklarımız keyfli saatler geçirmektedir. Sınırsız araç kapasiteli otopark alanı mevcuttur.
Mekânımızda her zevke ve bütçeye uygun Düğün organizasyonları, Nikah Seremonileri, Kokteyl prolange’lar ve yemekli davetlerle hayallerinizi biz gerçekleştirelim.
En özel gününüzü unutulmaz kılmak arzunuza duyduğumuz saygı ve özen ile siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duyarız. Masal tadında yaşamayı ve yaşatmayı istediğimiz bu özel gecelerde kıymetli birlikteliğiniz ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz

Yemekli ve yemeksiz Düğünlerdeki paketimize dahil olan hizmetlerimiz
* Pasta & Meşrubat “ Cam Bardak ve Porselen Tabakta servis edilir“
* Her masa başına serpme çerez ( Antep, Badem,Fındık )
* Masa, Sandalye Giydirme
* Masa üzeri çiçek süslemeli tekli şamdan
* 20 X 2 Adet Fotoğraf & Organizasyon süresince Barkovizyon canlı yayın görüntü & Video Çekimi
“ Video kayıtları DVD olarak verilmektedir ”
* Canlı Müzik Organizasyonu
* Gelin & Damat Masası Süslemesi
* Gelin & Damat Girişi Yer Volkanı Görsel şovu

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment