Archives

İstanbul’un merkezinde tam kalbinin orta yerinde Taksim Sıraselviler’de bulunan, Grand Star Hotel, çiftlerin heyecanla beklediği düğün gününü Boğaz manzaralı eşsiz ve destansı bir şölene çeviriyor. Profesyonel uzman kadromuz ile tüm isteklerinize ve taleplerinize tam anlamı ile hizmet vererek sizi düğün telaşından kurtarıyoruz. Her davetin ayrı bir üstün hizmet anlayışı gerektirdiğine inanan ve misafir memnuniyetini ön planda tutan mekanımız , sıra dışı menülerden müzik organizasyonuna ,çevre düzenlemesinden masa süslemesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı geniş bir yelpazede karşılıyor. Her bütçeye hitap eden kokteyl ve ziyafet menüleri ile sizleri bu lezzet keşfine davet ediyoruz…
Misafirlerinizi tam anlamı ile menün etmek mutlu olmak için ilk adımı attığınız gecenizde mutluluğunuza bir mutlulukta biz eklemek istiyoruz..
Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu ,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemek Organizasyonları ,Kokteylli Davetler Gala Geceleri , Şirket Toplantıları…
Ayrıca düğün gecesi; evlenecek çift için otelimizde özel balayı odamızda konaklama, şampanya, odaya kahvaltı servisi, otelimizin ikramıdır.

KAPASİTE
Oturmalı (ziyafet) düzeninde 340 kişi, Kokteyl organizasyonlarında 800 kişi ,Konferans düzeninde 110 kişi olmak üzere 4 ayrı salonda siz sayın misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment