Archives

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK CATAMARAN’I ”MOBYDICK”
Türkiye’de yapılan katamaran tekneler arasında en büyük tekne olma özelliği olan bu teknenin“800 yolcu kapasiteli bu B Sınıf katamaran teknesidir. Teknenin boyu 40 m eni ise 18.00 metredir. Ayrıca zemininde denizi görebilmek için 4 metre çapında bir cam bölme var. Katamaran çift omurga yani iki geminin birleşimi anlamını taşıyor.
Türkiye’nin ilk iki omurgalı gemisi, Catamaran tipi “Mobydick”. .Catamaran, Antalya’da yaz sezonu boyunca gündüzleri tur, akşamları ise disko olarak faaliyet gösterecek. 850 metre kare pist alanı bulunan ve üç ayrı katı bulunan geminin birinci katında kapalı gala salonu bulunuyor. 450 kişilik oturma gurubunun bulunduğu kat, kış aylarında da kulüp olarak çalışacak.İkinci katta gündüz güneşlenme alanı, gece ise açık hava diskosu yer alıyor. En üst katta ise kaptan köşkü ile birlikte yaklaşık 75 kişilik VIP alanı bulunuyor

Biz Mobydick Catamaran olarak yerli ve yabancı turizme hizmet vermek amacıyla, özenle bakımları sürekli yapılan teknelerimizle işimizin sorumluluğu doğrultusunda sizlere hizmet vermek arzusundayız.
Teknelerimiz T.C. Ulaştırma Bakanlığı ve T.C. İstanbul Liman Başkanlığı’ nın yolcu taşıma elverişliliği bulunan, ayrıca kapalı salonda restoran düzeninde yemekli gezi olanağı bulunmaktadır.
Teknelerimizin salon, bar, tuvalet gibi hassas yerlerin turizme uygun olarak donatılmış olup, temizlik ön planda tutulmaktadır
Düğün organizasyonları nişan törenleri, sünnet düğünleri, kahvaltılı turları,yemek turlarında şirket toplantıları ve kültür turlarıi, Şirket yemeği, bayi toplantıları,Kokteyl ler, Turistik turlar, Yılbaşı eğlencesi, tanıtım toplantıları,gece eğlenceleri..özel partiler teknemiz hizmetinizdedir.
Türkiye’nin en büyük yolcu taşıma kapasiteli yüzer restaurant Mobydick Catamaran ile hizmetinizdeyiz.
Biz hazırız…
Mobydick Catamaran olarak yapmayı düşündüğünüz her türlü etkinlikte hizmetinizdeyiz
MOBYDİCK CATAMARAN:
YapımYılı : 2008
Boy : 40 metre
En : 18 metre
Hızı :14 mil
Isıtma ve Soğutma tipi : Split klima
Kış Yolcu sayısı : 400 kişi
Yaz Yolcu Sayısı :800 kişi
Kapalı Salonda Restaurant Düzeninde Yemek
Deniz üstü ve altı görme akvaryumu
2 inci katta 850 m Disco alanı

 

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment