Archives

Bir Masalın , İki Kahramanı…Bir De Masalın Yazıldığı Düşle Tasarlanmış Mekanı Vardır…

 

Masalınız en içten “evet”lerle başlıyor. Zevkleriniz, sizi siz yapan detaylar, her şey o güne yansımalı, sevdiklerinizle paylaşılmalı ve hiç unutulmamalı. Bu masalın kahramanları siz, mekanı ise düşlerinizle tasarladığımız Ramada Plaza Ankara…

 

360 derece video mapping deneyimini sabit bir sistem olarak otel bünyemize alarak Türkiye’de bir ilki başardık. Standart balo salonu duvarlarını hayallerin ötesinde bir organizasyon anlayışına taşıyan 360 derece video mapping görüntü sisteminiBirecik Balo Salonu’muzda hizmetinize sunuyoruz. Düğününüzü nerede ve hangi temada yapacağınızı siz belirleyin, biz gerçekleştirelim.

 

Dilerseniz Osmanlı Sarayı içerisinde, dilerseniz Fransız bahçeleri arasında ya da İstanbul Boğazı’nda yıldızların altında hayal ettiğiniz konseptleri hayata geçiriyor, havai fişekler gibi özel efektler ile misafirlerinize hafızalardan silinmeyecek bir deneyim yaşatıyoruz. 360 derece video mapping deneyimini yaşamak isteyen çiftlerimiz, yemekli düğünlerinizde 380kişiye, kokteyl düğünlerinizde ise 750 kişiye kadar misafir ağırlayabildiğimiz, 484 m2 büyüklüğündeki Birecik Balo Salonu’muzda ağırlıyoruz. Düğününüzü ağaçların gölgesinde, çiçek kokularının eşliğinde tasarladıysanız, doğa ile baş başa bir bahçe olan Cosy Plus Garden ise tam size göre.

 

Ayrıca, 400m2 büyüklüğündeki gün ışığı alanCosy Restaurant’ta yemekli davetlerde 250, kokteyl düzeninde ise 500 kişiye kadar misafirlerimizi ağırlayabiliyoruz.

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment