Archives

Akdeniz in turizm merkezi Antalya nın Aksu mevkiinde, havaalanı na 20 km ve Antalya şehir merkezine 20 km uzaklıkta yer alan WOW Topkapı Palace özgün saray mimarisi, doğal güzellikleri, denizi, güneşi ile dörtlük bir hizmet sunuyor.

Kapasite: 908 oda (balkonlu, teraslı veya balkonsuz odalar), (köşe odalarda balkon bulunmamaktadır.

Oda Özellikleri: Odalarda telefon (ücretli), küvet, wc, duş, saç kurutma makinesi, şampuan ve duş jeli (engelli odalarında küvet bulunmamaktadır), Sigara içilmeyen odalar mevcuttur, Merkezi sistem havalandırma ve ısıtma, Mini-Bar: Meşrubat ve bira (her gün tamamlanır) ,Uydu TV 30 uydu kanalı ve 2 info kanalı (Almanca, Fransızca, İngilizce, Türkçe, Rusça), TV’den radyo yayını,Emanet Kasası (ücretsiz) .

Spor ve Aktiviteler: Bitmek bilmeyen eğlenceler, aktiviteler… Gündüzleri aqua-gym, aerobik, plaj voleybolu, mini futbol, basketbol, dart, koşu, jogging, su topu, okçuluk, tenis, bisiklet turları, dans dersleri, step, aerobik ve stretching ile form tutacaksınız. Geceleri ise müzik, özel tema günleri, show programları, kabare, skeçler, yarışmalar, show sonrası canlı müzik (haftada 2 gün), karaoke ve özel disko eğlenceleri ile coşacaksınız.

 

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment