Archives

Her Genç Kızın Hayatında Sadece bir kez Yaşayabileceği bu Tecrübe ve Heyecanı öyle bir Yerde Yaşayın ki; çocuklarınız da buna şahit olsun…

20 yılı aşkın düğün tecrübesi ile Yesilyurt Spor Klübü içerisinde faaliyet gösteren SMC, özel davet ve organizasyonunuzda sizin için oluşturulmuş essiz menü seçenekleri ve nazik İstanbul üslubu ile uzmanlaşmış deneyimli kadrosu ile sizin yanınızda?

Misafirlerinize essiz bir mekanda bulunmanın ayrıcalığını yaşatacak olan Marmara Denizi kıyısında konumlanan BALO SALON’umuzda ; oturma düzeninde 500,kokteyl düzeninde ise 600 kişiye kadar hizmet sağlanabilmektedir.

Ayrıca yaz aylarında gerçeklestireceğiniz özel davet ve organizasyonlarınızda misafirlerinize dekorasyonundaki köklü yenilik ile deniz kenarında bulunan HAVUZBAŞI-TERAS bölümümüzde ; oturma düzeninde 350,kokteyl düzeninde ise 500 kisi kapasiteli olan bu alanda unutulmaz bir gece yaşatmak için siz değerli çiftlerimize fırsat sunmaktadır.

Marmara Denizinin tüm güzelliğini doyasıya yaşatan Havuzbaşı-Teras seçeneği ile konforun ,şıklığın,zerafet ile bütünleştiği iç mekan alternatifi olan Balo Salonu küçük düğün ve toplantı grupları içinde ideal bir mekan.

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment