Archives

KARACA OTEL, 1970 yılından beri hizmet veren, İzmir’in en köklü otellerindendir. Üstün hizmet anlayışı, kalitesi, konukseverliği ve misafirlerine sağladığı ev ortamı ile adından söz ettiren otelimiz, tüm dünyadan ve ülkemizin her köşesinden misafir ağırlamaktadır. Otelimiz, ‘ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ Belgeli İzmir’in ilk şehir otelidir.
Karaca Otel, İzmir’in kalbinde, oteller bölgesinde, kentin en büyük iki oteli Hilton ve Swiss Otel Grand Efes’in arasındaki “Sevgi Yolu” nda Şehir merkezinde yer almaktadır.
MAVİ SALON özellikle düğün organizasyonları için düşünülerek hazırlanmış KARACA OTEL bünyesindeki en büyük salondur. Duvarlarındaki özel ses emici yalıtım sistemi , 5+2+2 ses sistemi , kumanda ve programlı robotlu ışık sistemi , renk değiştirebilen barisörlü aydınlatma sistemi ve uzay çatı (kolon gerektirmeyen tavan sistemi) kolonsuz görünümü , sahip olduğu en büyük ayrıcalıklarıdır.
Müstakil mutfağı hızlı ve kaliteli yemek servisini mümkün kılmaktadır. Müstakil lavaboları misafirlerinizi farklı katlara yada lobiye inme zahmetinde bırakmaz.Salonun çift cephesi komple camdır ve muhteşem bir bahçe manzarasına sahiptir. Yerdeki cam ışıklı yürüyüş yolu ve pisti salona giriş ambiyansını zenginleştiren artılarından birisidir.

Bu özelliklere Karaca Otel’in Geleneksel konukseverliğini ve üstün hizmet anlayışını eklediğimizde , yaşamınızın en özel anı , en güzel anısına dönüşecektir.

ÜCRETSİZ VERİLECEK HİZMETLER

*Damat Ve Geline Balayı Odası Verilecektir
Ve Odaya Meyve Sepeti İkramı Yapılacaktır.

*Beyaz Cadillac Gelin Arabası Süslemesi İle Birlikte
Düğün Günü İçin Hizmetinizde olacaktır

*Alsancak Ay-Ka Kuaför’ Den Gelinbaşı Ve Makyajı İçin
%50 İndirim Kuponu Verilecektir

*1 Adet 50-60 ölçülerinde İmza Fotoğrafı Hediye Edilecektir

*Pasta Kesiminde Damat Ve Geline Şampanya İkram Edilecektir

YEMEK ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN EKSTRA HİZMETLER

MÜZİK:
ZEYTİN SANAT ORGANİZASYON
3 LÜ ORKESTRA ÜCRETİ : 700.-TL + KDV
4 LÜ ORKESTRA ÜCRETİ : 900.-TL + KDV

SÜSLEME:
JOLIE DAVET ORGANİZASYON

FOTOĞRAF :
SADECE ANLAŞMALI FOTOĞRAFÇIMIZ İLE ÇALIŞILMAKTADIR
BETA COLOR / KAYACAN FOTOĞRAFÇILIK

BANKET DÜZENİ SALON KAPASİTESİ 230-240 KİŞİDİR
KOKTEYL DÜZENİ SALON KAPASİTESİ 300 – 330 KİŞİDİR

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment