Archives

Sevgili Dostlarımız Lezzet Durağından Merhaba,

Lezzetin keyfe dönüştüğü yer ROOF GARDEN İZMİR, şehirden çıkarcasına yaşamak için şehrin ortasında şehir dışı dinginliği yaşayabileceğiniz bir mekân.

Lezzete, kaliteye ve estetiğe dair ne varsa toplanıp, profesyonelliğin getirdiği cesaret ve güvenle çıkılan bu yolda, İzmir’e farklı bir soluk getirdik.

Bu deneyim dolu serüvende birbirinden lezzetli ve zenginleştirilmiş Türk ve Dünya mutfağından spesiyal menülerle 150 kişilik alakart restaurantımızda İzmir’in en ünlü aşçıları ve profesyonel kadromuzla çok iddialıyız.

İzmir’in merkezinde ulaşım ve otopark sıkıntısı olmayan tesisimizde sizin için bütün olasılıklar düşünülerek toplantı ve sunum salonumuz da hizmetinize sunulmuştur. Tam donanımlı araç ve gereçleri salonumuz ile toplantı ve seminerlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

800 kişilik bahçesinde, Irish Pub ve sigara içilebilen özel alanda bulunan teras kafesinde ince belli bardakta çayınızı yudumlarken, muhteşem İzmir manzarasını izlemeye doyamayacaksınız.

Ayrıca, ROOF GARDEN İZMİR çeşitli müzik ziyafetlerine, nişan, düğün, kokteyl, doğum günü ve birçok organizasyona ev sahipliği yapabilecek bir mekân.

İşimize ve menülerimize sizlere olan sevgimizi katıyoruz.

Şehrin ve iş hayatının tam ortasında keyifli bir molaya sizleri davet ediyoruz.

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment